Вивчення мови

Вивчення англійської, німецької та польської мови ON-LINE чи в нашому освітньому центрі *Go UP*- goup.com.ua

Навчання в освітньому центрі *Go UP*- це можливість вивчення мови у невеликих групах (2 – 4 чол.). В нашій програмі використовуються сучасні методи та технології навчання. Також на заняття ми запрошуємо носіїв мови (викладачів з інших країн).

Дистанційне навчання - це ефективний спосіб оволодіння мовою посередництвом  програм та інтерактивних засобів навчання. Викладач, перебуваючи перед своїм комп'ютером, веде заняття, спілкуючись зі слухачами, використовуючи мікрофон і навушники. Кожен учасник ON-LINE навчання бачить на своєму моніторі всі дії викладача, чує його лекцію.

Одною з головних перешкод, що виникає на шляху тих, хто бажає продовжити навчання (враховуючи, що більшість з них вже працює), є брак часу. Більшість не має можливості приїжджати кожного дня на заняття до навчального закладу. Іншою значною перешкодою є відстань. Тому саме ця форма навчання – це вирішення всіх проблем, на шляху до опанування мови.

Освітній центр *GO up*- це можливість опанувати іноземну мову в зручний для вас час і за методиками, які вам  пасують.  Ми працюємо над вдосконаленням  методичної бази та пошуку нових форм і методів навчання.  Кожне заняття – це крок до опанування не лише нової мови, а й культури та побуту різних народів світу. Це шанс побувати за кордоном заочно, аби в подальшому бути конкурентоспроможним на ринку праці, як в Україні так і за кордоном.

 

На даний момент, в нас діє програма по підготовці студентів до здачі КЕТ, IELTS, TOEFL.