Відгуки

Іван Алексійчук

Працюю в Королівстві Данія майже рік . На практиці все навіть краще чим на бумазі. Працюю на фермі -  робота хоч і важка але мені подобається . Умови проживання дуже добрі .  Але головне , що робота в Королівстві Данія відкриває нові можливості для розвитку  , побачини на власні очі як працюють в европейській державі  навчитись нового  ,  побачити  країну і при цьому непогано  заробити . Дуже вдячний за працевлаштування . З повагою Іван Алексійчук. 

P.S. Буду в Україні обов'язково заїду!

Максим Смажний

Доброго часу доби Всім хто читатиме мій відгук. Для початку напишу,  що коли взнав про дану компанію та про умови - зразу подумав "лохотрон" . Потинявшись по подібного роду компанію зустрів старого друга який вже був на стажувані . Після спілкування зв'язався через друга з працюючим стуSM1.jpgдентом який працює на даний момент . Зібрався з силами і ...... Я працюю в Данії на фермі .

Приїхав як студент на стажування  . Але залишусь напевне ще на рік, можливо три.... Тож рекомендую дану компанію для працевлаштування . Працівникам компанії передаю свої вітання та найкращі побажання. Дякую!

Юрій Забудський

Доброго часу доби . Пишу свій відгук для таких як я сам. Не втрачайте час приймате рішення  зважено та бистро незалежно від того поїдети Ви в Данію працювати , чи в будь яке інше місце . Я прийняв рішення  працюю в Данії,заробляю досить непогані гроші. Але на сьогодні розумію , що основне завдання не закінчити контракт і поїхати додому а залишитись на трудовий контракт . Повірте мені це не Польща і не Чехія тут умови набагато кращі .  Дякую EuroPractice  за надану можливість в працевлаштувані . Та ще раз повторюсь не тяніть час приймайте рішення яке правильне на Вашу думку. 

 P.S. Дякую за фото ! буде добра пам'ять мені і Вам.