Сертифікати KET, IELTS

 

Якщо Ви вирішили отримати освіту або знайти роботу за кордоном, а можливо - просто переїхати жити в іншу країну, Вам доведеться зіткнутися з необхідністю здачі міжнародного іспиту на знання англійської мови. Одними з найпоширеніших у світі вважаються Кембриджські іспити.

.

Міжнародний іспит КЕТ - один з Кембриджських екзаменів, які визнаються різними організаціями - як роботодавцями, так і навчальними установами - у всьому світі. Key English Test - іспит на знання загальної англійської мови, перший з серії Cambridge ESOL, який можна зіставити з рівнем Pre Intermediate або значенням А1 (Elementary) за шкалою CEFR. Цей іспит підтверджує добре володіння мовою на базовому рівні.

Іспит перевіряє рівень розвитку основних мовних навичок: читання, письма, розмовної мови і сприйняття інформації на слух. Саме тому він ділиться на кілька частин: в першій частині іспиту тестується читання і письмо, в другій - вміння сприймати почуту інформацію (аудіювання), у третій - розмовну мову. Перша частина іспиту складається з 56 питань (9 завдань), на які потрібно встигнути дати, по можливості, правильні відповіді на протязі 1 години 10 хвилин. У другій частині Вам потрібно встигнути прослухати тексти різних типів і дати правильні відповіді на питання за змістом цих текстів за 30 хвилин. І, нарешті, Ваше володіння розмовною мовою два екзаменатори зможуть перевірити за 8-10 хвилин. Спочатку Вам потрібно буде познайомитися з ними та надати коротку інформацію про себе, свої захоплення, хобі, повсякденне життя. Перший екзаменатор вислухає Вас і оцінить Ваш виступ. Другий екзаменатор запропонує Вам тему розмови, на яку Ви повинні будете поговорити з ним в плині декількох хвилин. Пам'ятайте, що в бесіді Ви не тільки відповідаєте на запитання, а й задаєте їх - від цього залежатиме оцінка останньої частини іспиту.

Наша компанія підготує вас до здачі тесту, а також забезпечить отримання СЕРТИФІКАТУ !